NASZE PASJE

Cześć wszystkim!
Ze swoją pasją związana jestem od dziecka. Zawsze jako pierwsza rwałam się do śpiewania, występów na szkolnych przedstawieniach czy konkursach. Zostało mi to do dziś!  
Muzyka jest dla mnie nie tylko pasją, ale całym życiem. Pozwala mi uciec od świata, zapomnieć o problemach i o sprawach, z jakimi muszę się zmierzyć. Jest moim sposobem na odprężenie się. Kiedy śpiewam wyrażam siebie, swoje emocje, uczucia i przede wszystkim nikogo nie udaję.   
Czasami zdarzają się gorsze dni, że nic się nie chce, nic Ci nie wychodzi, ale nie wolno się poddawać, trzeba robić swoje!  Muzyka to nie lada wyczyn. To ciągła nauka, ćwiczenia, powtarzanie w kółko tego samego do perfekcji, a udział w konkursach to jak trening dla wokalu oraz świetne doświadczenie. Podoba mi się to i wierzę, że dam radę dojść do swego upragnionego celu, a mianowicie zostanie światowej sławy piosenkarką.
Obecnie mam 19 lat. Dotąd jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Szczawnicy, uczennicą Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im Mieczysława Karłowicza w Krakowie, finalistką konkursu “Talenty małopolski”. Zuza