NASI ABSOLWENCI

Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca "L’ Art De la Danse" i Studia Baletowego Opery krakowskiej. Tancerka Art Dance Company, choreograf i pedagog tańca. W 2006 r. ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego, z wynikiem celującym. Również w tym samym roku obroniła pracę magisterską na Akademii Górniczo-Hutniczej, uzyskując tytuł magistra inżyniera ds. Ochrony Środowiska.

Od najmłodszych lat, brała udział w spektaklach baletowych "Opery i Operetki" w Krakowie m.in. "Dziadek do orzechów", "Tajemnice baletowe". W 2001 r. podjęła kształcenie w Krakowskiej Akademii Tańca zdobywając dalsze doświadczenia artystyczne. Jako tancerka pracowała w Zespole "Dance Revolution", w Studiu Tańca "Styl" oraz w Balecie Krakowskiej Akademii Tańca.
 
Występowała na scenach krakowskich teatrów m.in. T. Ludowy, T. im J. Słowackiego. Brała udział w wielu festiwalach, konkursach i spektaklach tanecznych w Polsce i za granicą m. in. w XII Krakowskich Spotkaniach Baletowych, "Przez tę ziemię przeszedł Pan" na festiwalu Misteria Paschalia, "Obudź się-Minnesota blues" w reż. J. Fedorowicza oraz w konkursie "Music World" w Fivizzano gdzie zdobyła, wraz z zespołem, dwie pierwsze nagrody w kategorii taniec modern i freestyle oraz wyróżnienie w kategorii tańca klasycznego. 2010 r. współpracowała z Moniką Myśliwiec przy choreografii do spektaklu "Pyza za wielką wodą" w Teatrze Ludowym w reż. J. Fedorowicza, natomiast w 2011 r. jej chorografia Eternal zakwalifikowała się do finałów Dance World Cup w Paryżu a 2012 r. choreografia Outside do finałów w Villach (Austria).

Od 2008 r. pracuje, jako instruktor tańca klasycznego oraz modern-jazzu, ucząc dzieci i dorosłych w różnych krakowskich szkołach. Jako tancerka Art Dance Company występowała wraz z zespołem m. in.  na deskach sceny Teatru Ludowego, Sceny pod Ratuszem, Sceny Tańca Współczesnego oraz  bierze udział w cyklicznej imprezie Krakowska Noc Teatrów. W dalszym ciągu szkoli się na licznych warsztatach organizowanych przez znaczących tancerzy, choreografów i pedagogów.