PROJEKTY EDUKACYJNE

Wspólna praca sprawia nam wiele satysfakcji i radości. Widzimy, jak ważni jesteśmy dla Ani, która może nami pokierować i jest z tego bardzo dumna. Ze względu na fakt, że dzieli nas tylko 3 minuty drogi od naszych przyjaciół (teraz należałoby powiedzieć, że łączy), możemy poświęcić czas bezpośrednio po lekcjach i wesprzeć osoby, o istnieniu których nie wiedzieliśmy nic do tej pory. Nasza działalność  uświadomiła nam, jak często przechodzimy obojętnie wobec ludzi, którzy potrzebują wsparcia.  Naszym mottem stała się misja Stowarzyszenia GRAAL: „Dlaczego naszą filozofią jest „poszukiwanie Graala”? Bo każe nam wciąż się doskonalić i pozwala nam wierzyć, że nasz ideał jest do osiągnięcia, a przynajmniej jesteśmy w stanie się do niego zbliżyć. Jednocześnie zmusza nas, byśmy byli gotowi na wiele przeszkód na swojej drodze. Właśnie z takiego sposobu myślenia czerpiemy siłę.”