REKRUTACJA

 

Dokumenty obowiązujące podczas rekrutacji do liceum czteroletniego w roku szkolnym 2020/2021 - skany lub zdjęcia wypełnionych wniosków należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek należy wypełnić na stronie: https://krakow.e-omikron.pl . Instrukcja wypełnienia wniosku znajduje się na stronie: https://krakow.e-omikron.pl w zakładce: pliki do pobrania, instrukcje.

Wnioski do wszystkich klas należy przesyłać do 10 lipca 2020 r. do godziny 15.00 !!! Do klas policyjno - wojskowych nie przeprowadzamy testów sprawnościowych.

 


Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020-2021

 

 


Wykaz konkursów przedmiotowych i tematycznych, organizowanych lub współorganizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 w województwie małopolskim, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w tych konkursach

 

 


Wykaz zawodów wiedzy i artystycznych, współorganizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w latach 2015-2020 oraz organizowanych w roku szkolnym 2019/2020 przez inne podmioty działające na terenie szkoły oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach.

 

 


Wykaz dyscyplin sportowych, objętych współzawodnictwem sportowym dzieci i młodzieży szkolnej, w których organizowane są zawody sportowe przez polskie związki sportowe, wojewódzkie interdyscyplinarne stowarzyszenia kultury fizycznej, światowe i europejskie federacje sportowe oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w zawodach sportowych.