ARCHIWUM

Od listopada 2007 roku do marca 2008 roku drużyna chłopców naszej szkoły brała udział w rozgrywkach o mistrzostwo III ligi w piłce siatkowej w ramach Licealiady Miasta Krakowa.

Do rywalizacji przystąpiła rekordowa ilość 16 drużyn. Według regulaminu do II ligi bezpośrednio awansował zwycięzca. Natomiast drugi zespół otrzymywał prawo walki o awans w meczu barażowym (z przedostatnim zespołem II ligi). Nasza drużyna wygrywając mecz barażowy (2:0) z Zespołem Szkół Ekonomicznych nr 1 uzyskała awans. Sukces jest tym cenniejszy, iż przez większość sezonu z powodu licznych chorób i kontuzji drużyna nie mogła występować w optymalnym składzie. W tym miejscu, jako opiekun drużyny chciałbym gorąco podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i pracowitość, ponieważ sukces ten został okupiony wieloma godzinami treningu (6-10 godzin tygodniowo). Drużyna występowała w następującym składzie

- Cichy Mariusz,
- Gruszka Marek,
- Komodziński Jakub,
- Komodziński Paweł,
- Luba Bartosz,
- Mikołajczyk Sławomir (kapitan),
- Mzyk Marcin,
- Opolewski Michał,
- Ramut Paweł,
- Waliłko Łukasz,
- Wypyszewski Stefan.