ARCHIWUM

Dnia 1 czerwca 2009 r. z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się konkursy klasowe zorganizowane przez Samorząd Szkolny  oraz zajęcia sportowe. Z powodu niesprzyjającej pogody sesja zdjęciowa Nowej Huty została odwołana, mimo to atrakcji nie brakowało.

alt


Na 2 lekcji odbyły się zajęcia "Młodzież dla młodzieży". Program został ułożony przez uczennice naszej szkoły  i obejmował tańce nowoczesne, fitness oraz sztuki walki.

3 i 4 lekcja to godziny zmierzenia się między sobą klas wraz z opiekunami w różnych konkurencjach umysłowych, a także fizycznych. Spośród dziewięciu klas Samorząd Szkolny wyłonił trzy zwycięskie drużyny:
I miejsce - klasa II e pod dowództwem P. Prof. Krystyny Król,
II miejsce - klasa II b wraz P. Prof. Grzegorzem Siworem,
III miejsce - klasa I b, której przewodziła P. Prof. Bogumiła Lankof.
Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięskim klasom!!!

Następnym punktem programu był Dzień Sportu. Odbyły się trzy mecze siatkówki. Pierwszy z nich rozegrała reprezentacja chłopców na reprezentację dziewcząt. Mimo zaciętej rywalizacji chłopcy byłi górą - mecz zakonczył się wynikiem 2:1. Podczas drugiego meczu zmierzyli sie chłopcy klas I i II, ostatecznie wygrali panowie z klas II,  rywali jednak mieli silnych i wlaczyli oni do samego końca. Trzeci mecz rozegrały dziewczęta z klas I i II. Walka była wyrównana, ale zwycięstwo przypadło klasom I.

Wszystkim osobom biorącym udział w rozgrywkach sporotwych i konkursach gratulujemy, a tym, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia serdecznie dziękujemy!

Paulina Gęślak, IId