ARCHIWUM

Sport to już tradycja naszej szkoły. Ty razem  nauczyciele  i uczniowie spotkali się „ pod koszem”... Wprawdzie częściej miejscem spotkania był kosz nauczycielski, ale trudno, nie zawsze się wygrywa.


alt

Dzielni pedagodzy stanęli do walki pod wodzą samego kapitana Andrzeja Górniaka, a obok Dyrektora zagrali Anna Pokrzyk, Mirosław Piskorz, Andrzej Zakrzewski (Ojciec Wincenty), Łukasz Jurgielewicz, Sławomir Nosek. Piłkę na swych mistrzów ośmielili się podnieść: Adam Baran, Igor Przybylski, Ania Jagódka, Marysia Pacyga i Maciek Sułkowski. Podwójnym agentem był Michał Noworyta, który wspierał zespół nauczycieli, by chwilę później szaleć w drużynie przeciwnej. Trud sędziowania przyjął na siebie Michał Klęk.

PS1. Walka była tak zacięta i szybka, ze Wasz sprawozdawca nie zdążył zapamiętać wyników, błąd ten zostanie naprawiony w dniu jutrzejszym, ale teraz spieszno mu zamieścić informację, aby inni reporterzy go nie ubiegli.

PS2. Chodzą słuchy, że nikt nie oszczędzał sił spodziewając się wielu słodkich prezentów od Mikołaja, a wszystko, co słodkie tuczy... Ale jak to będzie zobaczymy, powszechnie bowiem wiadomo, że Mikołaj przynosi słodkie prezenty tylko grzecznym...dla pozostałych ma rózgi...

Krystyna Król