ARCHIWUM

Dzisiaj w godzinach porannych grupa niezidentyfikowanych osobników płci obojga, ubranych w czerwone czapki Mikołaja i rogi renifera Rudolfa  pojawiła się  w pobliżu XVI LO. Zawiódł monitoring i czujność służb porządkowych, całe towarzystwo zdołało wejść do budynku.


alt


Opanowali szatnię, sale lekcyjne a nawet bufet! Zaniepokojony personel szkoły i część grona pedagogicznego bezradnie obserwował ich poczynania. Osobnicy ci rozłożyli swój dobytek na holu parteru i  rozpoczęli bezkarne przesyłanie, a to rózgi, a to aniołka pracownikom i uczniom szkoły. Tylko nieliczni dostąpili zaszczytu i zostali obdarowani słodkim ciasteczkiem (wszyscy zainteresowani przepisami na wypieki proszeni są o pilny kontakt z opiekunem Samorządu Szkolnego, który bada sprawę) bądź lizakiem. Do tej pory  nie wiemy, co decydowało o rodzaju upominku ani kto za nim stał... Czy jest to  kolejna afera, którą powinna zająć się komisja sejmowa?

Redakcja strony właśnie przed chwilą otrzymała wiadomość od grupy, która podpisuje się jako SAMORZĄD SZKOLNY XVI LO,  że uzyskana podczas akcji kwota 135, 50 PLN zostanie przeznaczona na działalność statutową Samorządu.DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W ZABAWIE.

 

                                                                                              Krystyna Król