ARCHIWUM

W okresie 23.01-27.01 w naszej szkole gościliśmy studentów z Chin i Brazylii należących do międzynarodowej organizacji AIESEC. Nasi goście codziennie prowadzili warsztaty dla młodzieży na temat kultury i historii swoich narodów.

Dzięki interesująco przygotowanym i przekazanym prezentacjom multimedialnym uczniowie mogli wyobrazić sobie, jak wygląda życie na innych kontynentach. Dodatkowym atutem spotkań był fakt, że nasi goście porozumiewali się z nami tylko w języku angielskim, dzięki czemu mogliśmy w bezpośredniej konfrontacji sprawdzić swoje umiejętności językowe. Na zakończenie wizyty nasi uczniowie wzięli udział w quizie sprawdzającym poziom wiedzy zaczerpniętej podczas przeprowadzonych warsztatów. Główną nagrodą dla zwycięzców w zabawie były pocztówki, które otrzymają od kolegów z Brazylii i Chin.