ARCHIWUM

Dnia 23.03.2013 r. w ramach Festiwalu Nauki odbył się szkolny przegląd taneczny Zumby. Zajęcia z Zumby były prowadzone przez ostatni miesiąc na lekcjach wychowania fizycznego.

Zumba to połączenie tańca i aerobiku. Zumba to świetna zabawa podczas, której nie zdajemy sobie sprawy, że bardzo intensywnie ćwiczymy. Do konkursu przystąpiło 5 zespołów. Grupa minimalnie mogła liczyć 2 osoby.

W reprezentacji klasy IB + II B można było zobaczyć zespół mieszany w przewadze płci męskiej. Występ tej grupy przysporzył nam wiele radości, jak pamiętnego dnia z okazji Dnia Kobiet. Przegląd wygrał zespół klasy I A, który zaprezentował się w dwóch układach.

I miejsce – I A w składzie: P. Jarosińska, M. Mietła, K. Lignar, W. Ogorzałek
II miejsce – II A w składzie: M. Maciąg i A. Niechaj
III miejsce – II C w składzie: P. Bała, A. Grzebyk, A. Jurkowska, A. Kułaga, A. Sarnowicz, A. Szafruga, W. Wiśniewska