6 maja 2014 r. pod opieką pani Agaty Stankiewicz spędziliśmy fascynujący dzień w Warszawie. Najpierw udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie powróciliśmy do czasów dzieciństwa. Mogliśmy wszystkiego dotknąć, spróbować, przesunąć, sprawdzić, przetestować… Wspaniała przygoda!!!

Odkryliśmy, że świat jest pasjonujący, a otaczające nas zjawiska można łatwo wytłumaczyć. Zwiedziliśmy Starówkę, Pomnik Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski. Odnaleźliśmy miejsce śmierci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Długi, bogaty w doznania  dzień.

Naprawdę było warto spędzić go w taki sposób. Uczniowie klasy II b: Magdalena Firka, Daria Ślusarczyk, Kamil Gałka, Marek Kamiński Kozieł, Rafał Płatek, Grzegorz Pierzchała.