ARCHIWUM

24 października uczennice z klas pierwszych odwiedziły Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Targi organizowane były po raz 18 i jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

To wielkie, a w tym roku międzynarodowe, wydarzenie czytelnicze, to nie tylko okazja do zakupu dobrej i ciekawej książki, to gratka dla każdego, kto lubi czytać, okazja do spotkania swoich ulubionych autorów i do zdobycia ciekawych autografów.

W tym roku można było zdobyć autograf min Andrzeja Stasiuka, Olgi Tokarczuk, Julii Hartwing, Andrzeja Filipiuka i wielu innych znanych autorów, muzyków, sportowców czy dziennikarzy. W tym roku można było także zapoznać się z literatura międzynarodową. Swoje propozycje przedstawiały wydawnictwa min z Węgier, Słowacji, Belgii, Czech i wielu innych Krajów. Targi Książki to niewątpliwie impreza godna polecenia nie tylko dla moli książkowych.

To wydarzenie, którego nie można sobie odpuścić, zwłaszcza mieszkając w takim mieście jak Kraków, dlatego jeżeli kogoś to ominęło w tym roku – gorąco polecamy w roku następnym, bo naprawdę warto.