We wtorek 5.04 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie międzyklasowym na najzdrowszą, pełnowartościową i najczęściej proponowaną na śniadanie kanapkę. Jak ważny jest ten pierwszy w ciągu dnia posiłek wiemy chyba wszyscy, ale nie zawsze dbamy o jego urozmaicenie. Wpadamy w rutynę i wrzucamy pośpiesznie byle co i byle jak, a to po pewnym czasie nie wychodzi nam na zdrowie. Niestety nie wszystkie klasy wytypowały swoich reprezentantów, zatem problem uświadomienia sobie co jemy na śniadanie ciągle istnieje. Pamiętajmy - śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia!
Wygrała kanapka Ani Baran z III B, wyróżnienia zdobyły Patrycja Szczęśniak, Zuzanna Skowrońska i Mariola Gruca z I A. Wszystkie przygotowane kanapki były kolorowe, a co najważniejsze dobrze dobrane produkty spożywcze gwarantowały walory odżywcze. Poniżej zamieszczamy kilka fotografii z tego konkursu.