Jako uczniowie klasy IC, pod przewodnictwem wychowawczyni pani Agaty Stankiewicz oraz pani Marianny Uchacz, wybraliśmy się na trzydniową wycieczkę do Rabki.
Celem tej podróży było uściślenie naszych relacji, a także głębsza integracja. Podróż trwała ponad 1,5h. Pogoda dopisywała zatem mogliśmy się nią nacieszyć. Gdy dotarliśmy do naszego ośrodka, mieliśmy chwilę czasu na rozpakowanie się, by potem udać się na obiad. Po obiedzie wybraliśmy się na spacer, podczas którego była okazja, by podziwiać okolice. Wracając do pensjonatu zrobiliśmy krótkie zakupy, ponieważ drugi dzień zapowiadał się dość męcząco i "pod górkę", dosłownie. Po kolacji mieliśmy czas, by pobyć ze sobą. Te chwile spędziliśmy we wspólnym gronie, grając w przeróżne gry. Humory wszystkim dopisywały. Następny dzień rozpoczęliśmy od porządnego śniadania, które dodało nam sił na kolejne wyzwanie. Potem wyruszyliśmy na wycieczkę w Gorce. Po niedługim marszu dotarliśmy do schroniska, gdzie był czas na odpoczynek i nabranie sił. Schodząc, nasza klasa wykazała się świetną formą fizyczną i po niespełna 1h zeszliśmy z góry. Następnie udaliśmy się na szybkie zakupy na ognisko, które miało odbyć się wieczorem. Wróciwszy od ośrodka, każdy miał możliwość złapania oddechu i odpoczynku po wędrówce w góry. Wieczorem zaczęła się zabawa przy ognisku, która trwała aż do północy. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wycieczka w takim wydaniu i że kolejne będą realizowane z takim zapałem!
Uczniowie klasy 1C