Połączone siły!


                Tym razem w sobotę 29.10.2016 połączyliśmy siły na Cmentarzu Grębałowskim. Wolontariusze z naszego gimnzjum i liceum kwestowali na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

 
Cel jest szlachetny, bo hospicjum zajmuje się dorosłymi osobami nieuleczalnie chorymi, najczęściej na raka, a fundusze tylko w połowie są otrzymywane z NFZ. Resztę potrzebnych środków uzyskuje, tylko dzięki dobroci innych ludzi. Na szczęście spotkaliśmy dzisiaj takich dużo, którzy chcieli wspomóc swoimi pieniędzmi to przedsięwzięcie. Ponieważ cmentarz jest naprawdę spory, a kwestowaliśmy od godziny 10.00 do 14.00, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się przyłączyli a byli to: Aleksandra Mitka, Klaudia Kulma, Daniel Prokopowicz, Aniela Żurad, Wiktor Włodarczyk, Otylia Łazarz, Jakub Połetek, Krystian Jagielski, Gabrysia Matusik, Izabella Badyla, Kinga Janus Patrycja Filus, Roksana Twardowska, Wiktoria Fir, zaprzyjaźniony Damian pod opieką p. Bożeny Janik i p. Sylwii Jagielskiej.