Uczennice należące do BRYGADY PP Magdalena Pyrczak i Gabriela Kowalewska z kl. I A w dniu 9 grudnia 2016 roku prowadziły zajęcia taneczne w rytmie świątecznym z dziećmi z Przedszkola Samorządowego nr 104 im. Małego Księcia w Krakowie w Grupie Integracyjnej TYGRYSKI.

 Dzieci bawiły się z wielkim zaangażowaniem i radością, co było widoczne na ich twarzach. Ponadto wyrażały ogromne zadowolenie z zajęć w rozmowie z pedagogiem i swoim nauczycielem mgr Angeliką Pudełek.
W imieniu dzieci ślemy podziękowania dla naszych Uczennic i przekazujemy informację o czekaniu przez dzieci na dalsze wizyty.


W dniu 12 grudnia 2016 roku uczennice należące do BRYGADY PP Justyna Zając i Angelika Czarnota z kl. IIA oraz Magdalena Pyrczak i Gabriela Kowalewska z kl. IA  zorganizowały kolędowanie połączone z ruchem dla dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 104 im. Małego Księcia w Krakowie w Grupie Integracyjnej TYGRYSKI. Rytm śpiewom i ruchom nadawała grą na gitarze Angelika, a reszta (z nauczycielem przedszkola mgr Angeliką Pudełek i pedagogiem LO) wcielała się w nieco starszych kolegów małych przyjaciół po sąsiedzku.
Nie zabrakło „głupich” min i wspólnego „świrowania” – oczywiście w duchu świątecznym.